מידע שימושי

קטגוריה למידע שימושי וכתבות כלליות בנושא עבודות יד, תוצרת בית, היסטוריה, חגים ועוד.

5 מאמרים

 • בובות וולדורף – צורך או אופנה?

  בובות וולדורף – צורך או אופנה?

  חנויות צעצועים מציעות שפע של בובות זולות בגדלים ובגוונים שונים. אז למה בכל זאת הורים רבים משקיעים סכומים לא מבוטלים ורוכשים לילדיהם בובות וולדורף? מה מייחד בובת בד זו מכל "חברותיה" המוצגות בחנויות? קראו ותגלו.

 • מאכלים כשרים לפסח

  מאכלים כשרים לפסח

  חג פסח מגיע. בחנויות מתחילים למכור מצות, עוגיות קוקוס ומשחות שיניים כשרות לפסח. כולנו מתחילים לחשוב על האוכל המתאים לחג הפסח. באנו לעזור לכם ולהציע מספר תבשילים קלים ללא חמץ.

 • סודותיה של שרשרת הנקה

  סודותיה של שרשרת הנקה

  שרשרת הנקה... אף פעם לא ראיתי את הדבר הנפלא הזה בחנויות למוצרי תינוקות. קונים שרשראות הנקה באינטרנט או אצל אותן הנשים שיוצרות אותן במו ידיהן המוכשרות. אז למה למוצר המסתורי הזה יש יותר ויותר מעריצות והוא מוסיף לכבוש את לביהן של אמהות וילדים בכל העולם?

 • מתנה לנולד רך

  מתנה לנולד רך

  הכתבה השנייה מסדרת כתבות על בחירת מתנות. הפעם נדבר על האנשים שרק מתחילים את דרכם בעולם - התינוקות. מתנות מומלצות ופחות מומלצות, על מה כדאי לשים לב בעת רכישת שי לנולד, איך להתאים את המתנה לצרכי משפחה ספציפית. כל העצות בנושאים אלה תוכלו למצוא בכתבה.

 • מדריך למחפש מתנה

  מדריך למחפש מתנה

  מי מאיתנו לא חיפש מתנה אי פעם? כל אדם החי בסביבה אנושית בשלב זה או אחר בחייו יצטרך לבחור מתנה לאדם אחר. במדריך זה נביא כמה כללים בסיסיים לבחירת מתנה.