קופסת "התחלות חדשות" - שמירת הזכרונות הראשונים שלכם

קופסת
קופסת קופסת

תאור

הצעד הראשון, הנעל הראשונה, רגעים שלא יחזרו עוד.. אתם מוזמנים להנות או לרכוש כמתנה את קופסת "התחלות חדשות" בה תוכלו לשמור את כל הפריטים הראשונים שלכם ובנוסף במארז המיוחד- הספר "צעדיי הראשונים בעולם"- יומן אישי לתיעוד השנים הראשונות- מההריון ועד כיתה א'- שכתבה אפרת שיין. הקופסא והספר הינם שיתוף פעולה ראשון מסוגו של שתי אמהות עצמאיות שיוצרות באהבה מוצרים לאמהות ותינוקות. ניתן לרכוש את המארז כפי שהוא או את הקופסא או הספר בנפרד. ניתן להזמין את הקופסא בצבעים אחרים. עכשיו במחיר השקה - 185 ש"ח במקום 229!! הקופסא מכילה: קופסאות לשמירת: צמידי הלידה, התלתל הראשון שנגזר, המוצץ הראשון, הנעל הראשונה, הפופיק... והספר "צעדיי הראשונים בעולם"

הוסף ב- Apr 14, 2012

אפשרויות משלוח

המוצר ייצא לדרך בהקדם ועד יומיים לאחר קבלת התשלום, המוצר יישלח בדואר רשום בעלות של 10 עד 19 ש"ח (תלוי במשקל החבילה) , 39 ש"ח לשליח עד הבית (או 49 ש"ח לאילת, ערבה, מושבים קיבוצים, ד.נ. ומעבר לקו הירוק), אספקה עד 7 ימים, אם קיים במלאי. עד 14 ימי עסקים להזמנה אישית. באיזור חיפה והצפון קיימת אפשרות של איסוף עצמי בחינם מכל מיני מקומות.. דברו איתי :-)

אפשרויות תשלום

ניתן להזמין דרך האתר www.elementtal.com, דף הפייסבוק או בטלפון- 0543110061 אופן התשלום: מזומן, צ'ק, העברה בנקאית, אשראי דרך pay-pal

אפשרויות קשר

להזמין
₪185.00
2 במלאי

פרטי מודעה

טל בן בנימין
טל בן בנימין
הצטרף:
June 29, 2011
עיר:
קריית טבעון

מוצרים אחרים

כלי דף

סטטיסטיקה

הוסף ב Apr 14, 2012
מס' מודעה 195
צפיות 90